Bedrooms

Showing all 14 results

Her Tarza Uygun Yatak Odası Takımları

Nill’s yatak odası takımları, tüm yorgunluğunuzu geceye bırakmanız ve keyifli sabahlara uyanmanız adına konforu, fonksiyonelliği ve şıklığı birleştirir. Kalitesiyle uzun bir ömür sizlerle birlikte kalacak bu takımların usta ellerin eseri olduğu ilk bakışta anlaşılır.

Farklı beğeni ve ihtiyaçlar düşünülerek tasarlanan Nill’s yatak odası takımları; klasik, modern, spor veya lüks görünümlü birçok tarzı yansıtarak sizlere geniş tercih olanağı sunar. Klasik yatak odası takımları, ahşap ve altın detayların mükemmel bir karışımı olarak kendini gösterir. Modern yatak odası takımları ise sadeliğin çağdaşlık ile güzel bir harmanı olarak karşımıza çıkar.

Her zevke hitap edecek geniş ürün yelpazesine sahip takımlar, farklı modüllerden bir araya gelebilir. Dolap, karyola, şifonyer ve komodin gibi ürünlerle yatak odası takımı tamamlanırken; aynı zamanda kendi zevkinize uygun parçaları da birleştirebilmenize imkân sağlar.

Kaliteye Fonksiyonel Bir Dokunuş

Depolama ihtiyacınızı en iyi şekilde yöneten gardırop modelleri; farklı sayıda kapaklı dolap çeşitlerinin yanında, sürgü kapaklı veya köşe dolap çeşitleriyle evlerinize en uygun kullanımı seçme imkânı verir. Sensörlü aydınlatmalara sahip olabilen dolap içleri, oldukça geniş ve rahat bir kullanım sunar.

Bazalı seçenekleri ile ekstra saklama alanına sahip olabileceğiniz 160x200 ve 180x200 cm ölçülerde karyolalar, işlevsel yönleri ile yaşama kolaylık katar. Farklı döşemelere sahip başlık ve baza uygulamaları için geniş kumaş skalası içinden kullanıcılara en çok hitap eden tercih yapılabilir.

Kullanım Kolaylığı Sunan Ürünler

Yatak odalarında komodinler, önemli eşyaları yanı başınızda tutmanıza olanak verirken; şifonyerler, dışarı çıkmak üzere keyifli bir şekilde hazırlanacağınız ortamı sizlere hazırlar. Ürünlerle birlikte kullanılan aynalar ve reflekte camlar dekorasyona katkı sağlarken, dar alanlara genişlik ve ferahlık kazandırır. Temizlik açısından da kolaylık sağlayan ürün yüzeyleri, her yönüyle yaşama pratik imkânlar katmayı başarır.

Yılların bilgi birikimini, yenilikçi bir anlayışla harmanlayan Nill’s Mobilyanın usta elleri memnuniyetiniz için özenle çalışır. Hem boyut hem de tarz olarak zengin seçenekli takımlara, her bütçeye uygun fiyatlarla sahip olmak için Nill’s mağazaları sizleri bekler.